Ο ιστότοπός μας χρησιμοποιεί cookies για την καλύτερη πλοήγησή σας. Εφόσον χρησιμοποιείτε τις υπηρεσίες μας, συμφωνείτε με τη χρήση cookies. 

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

ΜΠΑΣΚΕΤ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 21 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Β΄Ε.ΚΑ.Σ.Θ. - 1ος Όμιλος

ΑΣΚ Λαγυνών – Θερμαικός                                                                                                                              

Γήπεδο: Δημοτικό Γυμναστήριο Λαγυνών – ώρα: 20:00

Γ΄1 Ε.ΚΑ.Σ.Θ. - 2ος Όμιλος

ΑΣΚ  Λαγκαδά – Αριστοτέλης Θεσ/νίκης                                                                                                                        

Γήπεδο: Δημοτικό Γυμναστήριο Λαγκαδά – ώρα: 21:30

ΚΥΡΙΑΚΗ 23 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Β΄ΕΘΝΙΚΗ Ε.Ο.Κ. - 2ος Όμιλος

Ερμής Λαγκαδά - Γέφυρα                                                                                                                              

Γήπεδο: Δημοτικό Γυμναστήριο Λαγκαδά  – ώρα: 17:00

ΒΟΛΛΕΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 23 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Β΄ΕΘΝΙΚΗ Ε.ΠΕ.Σ.Θ. - 2ος Όμιλος

Α.Σ. Ωραιόκαστρο - ΑΣΚ  Λαγκαδά

 Γήπεδο: Δημοτικό Γυμναστήριο Κονταξοπούλειο  – ώρα: 18:00      


 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΣΑΒΒΑΤΟ 22 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Α΄ Ε.Π.Σ.Μ. - 2ος Όμιλος

Νίκη Ηρακλείου - ΠΑΟ Δορκάδας
Γήπεδο: Ηρακλείου - ώρα: 15.30  

Β΄ Ε.Π.Σ.Μ. - 4ος Όμιλος

Άρης Καβαλαρίου - Ελλήσποντος Κριθιάς
Γήπεδο: Καβαλαρίου - ώρα: 15.30

Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - Δόξα Γερακαρούς
Γήπεδο: Νέας Απολλωνίας - ώρα: 15.30

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 23 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Α΄1 Ε.Π.Σ.Μ

ΑΠΕ Λαγκαδά - Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο:Λαγκαδά - ώρα:15.30  

Εθνικός Σοχού - Ιάσων Αυγής
Γήπεδο:Σοχού - ώρα:15.30   

Παύλος Μελάς - ΠΑΟ Ξυλούπολης
Γήπεδο:Σταυρούπολης - ώρα:15.30

Α΄ Ε.Π.Σ.Μ. - 2ος Όμιλος

ΑΣ Νεάπολης - Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 11.30

Διγενής Κρυονερίου - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου
Γήπεδο: Κρυονερίου - ώρα: 15.30

 Β΄ Ε.Π.Σ.Μ. - 4ος Όμιλος

Ποντιακός Πολυδενδρίου - Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο:Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) - ώρα:11.30

Νέστωρ Όσσας - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς
Γήπεδο:Όσσας - ώρα:12.00

Δόξα Ασσήρου - Δάφνη Ευαγγελισμού
Γήπεδο:Ασσήρου - ώρα:15.30

Γ΄ Ε.Π.Σ.Μ. - 4ος Όμιλος

Φοίνικας Σχολαρίου - ΠΑΟ Καρτερών
Γήπεδο: Σχολαρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 12.00  

ΑΕ Αγ. Γεωργίου - Δόξα Περιβολακίου
Γήπεδο:Ασπροβάλτας - ώρα:14.00

Ακολουθήστε μας στο Facebook

Facebook Image