Ο ιστότοπός μας χρησιμοποιεί cookies για την καλύτερη πλοήγησή σας. Εφόσον χρησιμοποιείτε τις υπηρεσίες μας, συμφωνείτε με τη χρήση cookies. 

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

ΒΟΛΛΕΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 22  ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Β΄ΕΘΝΙΚΗ Ε.ΠΕ.Σ.Θ. - 2ος Όμιλος

 ΑΣΚ  Λαγκαδά – Πήγασος Πολίχνης 

  Γήπεδο: Δημοτικό Γυμναστήριο Λαγυνών  – ώρα: 19:00                                                                               

ΜΠΑΣΚΕΤ

ΠΕΜΠΤΗ 19  ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ  2019

Γ΄1 Ε.ΚΑ.Σ.Θ. - 2ος Όμιλος

Άγιος Δημήτριος – Φιλαθλητικός Λαγκαδά                                                                                                                   

Γήπεδο: Δημοτικό Γυμναστήριο Ευκαρπίας – ώρα: 21:45

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20  ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ  2019

Β΄Ε.ΚΑ.Σ.Θ. - 1ος Όμιλος

ΑΣΚ  Λαγυνών – Αμπελόκηποι - Μενεμένη                                                                                                                                     

Γήπεδο: Δημοτικό Γυμναστήριο Λαγυνών – ώρα: 20:00

 ΚΥΡΙΑΚΗ 22  ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Β΄ΕΘΝΙΚΗ Ε.Ο.Κ. - 2ος Όμιλος

Στρατώνι - Ερμής Λαγκαδά                                                                                                                             

Γήπεδο: Δημοτικό Γυμναστήριο Αρναίας Χαλκιδικής  – ώρα: 17:00

 ΔΕΥΤΕΡΑ 23  ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Γ΄1 Ε.ΚΑ.Σ.Θ. - 2ος Όμιλος

Αριστοτέλειο Κολέγιο - ΑΣΚ  Λαγκαδά                                                                                                                               

Γήπεδο: Δημοτικό Γυμναστήριο Πυλαίας – ώρα: 21:30

 

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Α΄ Ε.Π.Σ.Μ. - 2ος Όμιλος

Μακεδονικός Λητής - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου
Γήπεδο: Λητής - ώρα: 15.00

 ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Α΄1 Ε.Π.Σ.Μ

Εθνικός Σοχού - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο:Σοχού - ώρα:15.00    

ΑΠΕ Λαγκαδά - ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο:Λαγκαδά - ώρα:15.00  

Καμπανιακός - Ιάσων Αυγής
Γήπεδο:Χαλάστρας - ώρα:15.00  

Α΄ Ε.Π.Σ.Μ. - 2ος Όμιλος

Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο:Ζαγκλιβερίου - ώρα:15.00

Διγενής Κρυονερίου - ΠΑΟ Δορκάδας
Γήπεδο:Κρυονερίου - ώρα:15.00

Νίκη Ηρακλείου - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
Γήπεδο:Ηρακλείου - ώρα:15.00  

Ελλήσποντος Μαδύτου - Μακεδονικός Ασκού
Γήπεδο:Μαδύτου - ώρα:15.00

Ακολουθήστε μας στο Facebook

Facebook Image