ΒΟΛΛΕΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 1 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Β΄ΕΘΝΙΚΗ Ε.ΠΕ.Σ.Θ. - 2ος Όμιλος

Ηρακλής Θεσ/νίκης 2015 - ΑΣΚ  Λαγκαδά                                                                                                              

 Γήπεδο: Κλειστό Γυμναστήριο ‘’Γ. Κατσάνης’’ – ώρα: 18:00

 

ΜΠΑΣΚΕΤ

ΠΕΜΠΤΗ 28  ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Γ΄1 Ε.ΚΑ.Σ.Θ. - 2ος Όμιλος

Φιλαθλητικός Λαγκαδά – Α.Σ. Χορτιάτης                                                                                                             Γήπεδο: Δημοτικό Γυμναστήριο Λαγκαδά – ώρα: 21:00

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 29  ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Β΄Ε.ΚΑ.Σ.Θ. - 1ος Όμιλος

Α.Σ. Πρωτέας - ΑΣΚ Λαγυνών                                                                                                                         Γήπεδο: Δημοτικό Γυμναστήριο Ελευθερίου - Κορδελιού – ώρα: 21:30

Γ΄1 Ε.ΚΑ.Σ.Θ. - 2ος Όμιλος

ΑΣΚ  Λαγκαδά – Κεραυνός Ωραιοκάστρου                                                                                                                               Γήπεδο: Δημοτικό Γυμναστήριο Λαγκαδά – ώρα: 21:30

 ΚΥΡΙΑΚΗ 1 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Β΄ΕΘΝΙΚΗ Ε.Ο.Κ. - 2ος Όμιλος

Ερμής Λαγκαδά – Α.Ο. Πολυγύρου                                                                                                                                Γήπεδο: Δημοτικό Γυμναστήριο Λαγκαδά  – ώρα: 17:00

 

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΣΑΒΒΑΤΟ 30 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Α΄1 Ε.Π.Σ.Μ

Ιωνικός - ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα: 15.00

Α΄ Ε.Π.Σ.Μ. - 2ος Όμιλος

Μακεδονικός Λητής - Απόλλων Ζαγκλιβερίου
Γήπεδο: Λητής - ώρα: 15.00  

 ΚΥΡΙΑΚΗ 1 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Α΄1 Ε.Π.Σ.Μ

Ιάσων Αυγής - ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο:Αυγής - ώρα:15.00  

ΠΑΟ Ξυλούπολης - ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο:Ξυλούπολης - ώρα:15.00

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Εθνικός Σοχού
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:15.00

 Α΄ Ε.Π.Σ.Μ. - 2ος Όμιλος

Νίκη Ηρακλείου - ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: Ηρακλείου - ώρα: 11.30

Θύελλα Περιστερώνα - Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο: Περιστερώνας - ώρα: 11.30 

Μακεδονικός Ασκού - ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο: Ασκού - ώρα: 12.00

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 15.00

Διγενής Κρυονερίου - Ελλήσποντος Μαδύτου
Γήπεδο: Κρυονερίου - ώρα: 15.00

Β΄ Ε.Π.Σ.Μ. - 4ος Όμιλος

Εθνικός Λαγυνών - Νέστωρ Όσσας
Γήπεδο:Λαγυνών - ώρα:11.30

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Δόξα Γερακαρούς
Γήπεδο:Ανοιξίας - ώρα:11.30

Δόξα Ασσήρου - Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας
Γήπεδο:Ασσήρου - ώρα:15.00

Ηρακλής Μοδίου - Ελλήσποντος Κριθιάς
Γήπεδο:Μοδίου - ώρα:15.00

Ποντιακός Πολυδενδρίου - Βρασίδας Βρασνών
Γήπεδο:Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) - ώρα:15.00

Δάφνη Ευαγγελισμού - Αρης Καβαλαρίου
Γήπεδο:Ευαγγελισμού - ώρα:15.00

Γ΄ Ε.Π.Σ.Μ. - 4ος Όμιλος

Δόξα Περιβολακίου - ΑΕ Αγ. Γεωργίου
Γήπεδο: Περιβολακίου - ώρα: 15.00

ΠΑΟ Καρτερών - Φοίνικας Σχολαρίου
Γήπεδο: Λευκοχωρίου - ώρα: 15.00

Αετός Ανω Σταυρού - Μ. Αλέξανδρος Πέντε Βρυσών

Ακολουθήστε μας στο FB

Ο ιστότοπός μας χρησιμοποιεί cookies για την καλύτερη πλοήγησή σας. Εφόσον χρησιμοποιείτε τις υπηρεσίες μας, συμφωνείτε με τη χρήση cookies.