ΠΟΛΕΜΙΚΕΣ ΤΕΧΝΕΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 23 & ΚΥΡΙΑΚΉ 24 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Φεστιβάλ Πολεμικών Τεχνών Γου Σου Κουάν Μυγδονία

Γήπεδο: Δημοτικό Γυμναστήριο Λαγυνών  – ώρα: 17:00 – 21:00 (Σάββατο) 10:00 – 15:00 (Κυριακή)

 

ΒΟΛΛΕΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 24 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Β΄ΕΘΝΙΚΗ Ε.ΠΕ.Σ.Θ. - 2ος Όμιλος

 ΑΣΚ  Λαγκαδά – Α.Σ. Ωραιόκαστρο                                                                                                            

 Γήπεδο: Δημοτικό Γυμναστήριο Λαγυνών  – ώρα: 19:00

 

ΜΠΑΣΚΕΤ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22  ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Β΄Ε.ΚΑ.Σ.Θ. - 1ος Όμιλος

ΑΣΚ  Λαγυνών – ΔΑΣΩ                                                                                                                                    

Γήπεδο: Δημοτικό Γυμναστήριο Λαγυνών – ώρα: 20:00

Γ΄1 Ε.ΚΑ.Σ.Θ. - 2ος Όμιλος

Χορτιάτης - ΑΣΚ  Λαγκαδά                                                                                                                              

Γήπεδο: Δημοτικό Γυμναστήριο Ασβεστοχωρίου – ώρα: 21:30

Μετέωρα – Φιλαθλητικός Λαγκαδά                                                                                                                   

Γήπεδο: Δημοτικό Γυμναστήριο Πολίχνης – ώρα: 21:30

 ΚΥΡΙΑΚΗ 24 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Β΄ΕΘΝΙΚΗ Ε.Ο.Κ. - 2ος Όμιλος

Αίας Ευόσμου - Ερμής Λαγκαδά                                                                                                                            

Γήπεδο: Δημοτικό Γυμναστήριο Ευόσμου  – ώρα: 17:00

 

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΣΑΒΒΑΤΟ 23 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Α΄1 Ε.Π.Σ.Μ

Ηρακλής Αμπελοκήπων - Ιάσων Αυγής
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) - ώρα: 15.00

Γ΄ Ε.Π.Σ.Μ. - 4ος Όμιλος

Μ. Αλέξανδρος Πέντε Βρυσών – Αναγέννηση Καλοχωρίου 2015
Γήπεδο: Πέντε Βρυσών - ώρα: 15.00

 ΚΥΡΙΑΚΗ 24 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Α΄1 Ε.Π.Σ.Μ

Εθνικός Σοχού - Αναγέννηση Χαλκηδόνας
Γήπεδο: Σοχού - ώρα:15.00   

ΑΠΕ Λαγκαδά - Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Δημοτικό Γυμναστήριο Λαγκαδά - ώρα: 15.00

ΠΑΟΝ Επιβατών - ΠΑΟ Ξυλούπολης
Γήπεδο:Νέων Επιβατών - ώρα:15.00

Α΄ Ε.Π.Σ.Μ. - 2ος Όμιλος

Μακεδονικός Ασκού - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
Γήπεδο:Ασκού - ώρα:11.30

Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου
Γήπεδο:Ωραιοκάστρου - ώρα:11.30  

ΑΣ Νεάπολης - Διγενής Κρυονερίου
Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα:12.00

Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Νίκη Ηρακλείου
Γήπεδο:Ζαγκλιβερίου - ώρα:15.00  

Κεραυνός Κολχικού - ΠΑΟ Δορκάδας
Γήπεδο:Κολχικού - ώρα:15.00

Β΄ Ε.Π.Σ.Μ. - 4ος Όμιλος

Νέστωρ Όσσας - Δόξα Γερακαρούς                                                                                                

Γήπεδο: Όσσας - ώρα: 11.30

Ποντιακός Πολυδενδρίου - Δόξα Ασσήρου
Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 11.30 

Άρης Καβαλαρίου - Ηρακλής Μοδίου                                                                                 

Γήπεδο: Καβαλαρίου - ώρα: 11.30

Ελλήσποντος Κριθιάς - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς
Γήπεδο:Κριθιάς - ώρα:15.00  

ΒΜ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο:Νέας Απολλωνίας - ώρα:15.00

Γ΄ Ε.Π.Σ.Μ. - 4ος Όμιλος

Ενωση Συκεών - Δόξα Περιβολακίου
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (νέο) - ώρα:11.00

ΠΑΟ Καρτερών - Ρουβίκωνας
Γήπεδο:Λευκοχωρίου - ώρα:15.00

 

Ακολουθήστε μας στο FB

Ο ιστότοπός μας χρησιμοποιεί cookies για την καλύτερη πλοήγησή σας. Εφόσον χρησιμοποιείτε τις υπηρεσίες μας, συμφωνείτε με τη χρήση cookies.