ΜΠΑΣΚΕΤ

ΠΕΜΠΤΗ 3 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2019

Γ΄1 Ε.ΚΑ.Σ.Θ. - 2ος Όμιλος

Φιλαθλητικός Λαγκαδά - Αναγέννηση Φλόγας Πολίχνης Γήπεδο: Δημοτικό Γυμναστήριο Λαγκαδά – ώρα: 21:00

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 4 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2019

Β΄Ε.ΚΑ.Σ.Θ. - 1ος Όμιλος

Μέγας Αλέξανδρος Εχεδώρου - ΑΣΚ Λαγυνών Γήπεδο: Δημοτικό Γυμναστήριο Καλοχωρίου – ώρα: 21:30

Γ΄1 Ε.ΚΑ.Σ.Θ. - 2ος Όμιλος

ΑΣΚ Λαγκαδά – Προοδευτική Γήπεδο: Δημοτικό Γυμναστήριο Λαγκαδά – ώρα: 21:30

ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2019

Β΄ΕΘΝΙΚΗ Ε.Ο.Κ. - 2ος Όμιλος

Ερμής Λαγκαδά – ΓΑΣ Κομοτηνής Γήπεδο: Δημοτικό Γυμναστήριο Λαγκαδά – ώρα: 17:00

 

ΒΟΛΛΕΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2019

Β΄ΕΘΝΙΚΗ Ε.ΠΕ.Σ.Θ. - 2ος Όμιλος

ΔΑΣΩ – ΑΣΚ Λαγκαδά

Γήπεδο: Δημοτικό Γυμναστήριο Κονταξοπούλειο – ώρα: 18:00

 

 

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΣΑΒΒΑΤΟ 5 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2019

Α΄ Ε.Π.Σ.Μ. - 2ος Όμιλος

Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Διγενής Κρυονερίου
Γήπεδο: Ζαγκλιβερίου - ώρα: 16.30

Κεραυνός Κολχικού - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
Γήπεδο: Κολχικού - ώρα: 16.30

Ελλήσποντος Μαδύτου - Νίκη Ηρακλείου
Γήπεδο: Μαδύτου - ώρα: 16.30

Β΄ Ε.Π.Σ.Μ. - 4ος Όμιλος

Άρης Καβαλαρίου - Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο: Καβαλαρίου - ώρα: 16.30

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2019

Α΄1 Ε.Π.Σ.Μ

ΑΠΕ Λαγκαδά - Ιάσων Αυγής
Γήπεδο: Λαγκαδά - ώρα: 16.30

Εθνικός Σοχού - ΠΑΟ Ξυλούπολης
Γήπεδο: Σοχού - ώρα: 16.30

Α΄ Ε.Π.Σ.Μ. - 2ος Όμιλος

Μακεδονικός Ασκού - Θύελλα Περιστερώνα
Γήπεδο:Ασκού - ώρα:11.30

Κεραυνός Ωραιοκάστρου - ΠΑΟ Δορκάδας
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 11.30

 

 

Β΄ Ε.Π.Σ.Μ. - 4ος Όμιλος

Ελλήσποντος Κριθιάς - Δόξα Γερακαρούς
Γήπεδο: Κριθιάς - ώρα: 16.30

Νέστωρ Όσσας - Ηρακλής Μοδίου
Γήπεδο:Όσσας - ώρα:16.30

Βρασίδας Βρασνών - Δόξα Ασσήρου
Γήπεδο:Βρασνών - ώρα:16.30

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Ποντιακός Πολυδενδρίου
Γήπεδο:Ανοιξιάς - ώρα:16.30

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 9 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2019

Α΄1 Ε.Π.Σ.Μ

Ιάσων Αυγής - Εθνικός Σοχού
Γήπεδο: Αυγής - ώρα: 16.30

ΠΑΟ Ξυλούπολης - Παύλος Μελάς
Γήπεδο: Ξυλούπολης - ώρα: 16.30

Φοίνικας Πολίχνης - ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 16.30

Α΄ Ε.Π.Σ.Μ. - 2ος Όμιλος

Κεραυνός Κολχικού - Μακεδονικός Ασκού
Γήπεδο: Κολχικού - ώρα: 16.30

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Απόλλων Ζαγκλιβερίου
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 16.30

Διγενής Κρυονερίου - ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: Κρυονερίου - ώρα: 16.30

ΠΑΟ Δορκάδας - ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 16.30

ΠΑΟΚ Σταυρού - Νίκη Ηρακλείου
Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 16.30

Ακολουθήστε μας στο FB

Ο ιστότοπός μας χρησιμοποιεί cookies για την καλύτερη πλοήγησή σας. Εφόσον χρησιμοποιείτε τις υπηρεσίες μας, συμφωνείτε με τη χρήση cookies.