ΜΠΑΣΚΕΤ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 02 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2018

Γ1΄ Ε.ΚΑ.Σ.Θ. – 2ος Όμιλος

Ολυμπιάδα Α. Πόλης – ΑΣΚ Λαγκαδά

Γήπεδο: Νεάπολης – ώρα: 21:00

ΚΥΡΙΑΚΗ 04 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2018

Β΄ ΕΘΝΙΚΗ Ε.Ο.Κ. – 2ος Όμιλος

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ Λαγκαδά –Χ ΑΝΘ

Γήπεδο: Δημοτικό Γυμναστήριο Λαγκαδά – ώρα: 17:00

Γ1΄ Ε.ΚΑ.Σ.Θ. – 2ος Όμιλος

Προοδευτική – ΑΣΚ Λαγυνών

Γήπεδο: 25ο Δημ. Σχολείο – ώρα: 20:00

 

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΣΑΒΒΑΤΟ 03 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2018

Α’ Ε.Π.Σ.Μ. - 2ος Όμιλος

Ακρίτες Συκεών - ΠΑΟ Δορκάδας 
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών - ώρα: 15.00
ΠΑΟΚ Σταυρού - Απόλλων Ζαγκλιβερίου 
Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 15.00

Β’Ε.Π.Σ.Μ. 4ος Όμιλος

Βρασίδας Βρασνών - Νέστωρ Όσσας 
Γήπεδο: Βρασνών - ώρα: 15.00
Ηρακλής Μοδίου - Δόξα Ασσήρου 
Γήπεδο: Μοδίου - ώρα: 15.00

ΚΥΡΙΑΚΗ 04 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2018

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΕΠΟ - 2ος Όμιλος
ΑΠΕ Λαγκαδά – ΑΣ Γιαννιτσά 
Γήπεδο: Δημοτικό Στάδιο Λαγκαδά - ώρα: 15.00

Α΄1 Ε.Π.Σ.Μ

Εθνικός Σοχού - Ιάσων Αυγής 
Γήπεδο: Σοχού - ώρα: 15.00Αχιλλέας Τριανδρίας - Κεραυνός Κολχικού 
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.00

Α΄ Ε.Π.Σ.Μ. - 2ος Όμιλος

Μακεδονικός Ασκού - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας 
Γήπεδο: Ασκού - ώρα: 11.30Παύλος Μελάς - ΠΑΟ Ξυλούπολης 
Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 15.00Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Ελλήσποντος Μαδύτου 
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 15.00

Β΄ Ε.Π.Σ.Μ - 3ος Όμιλος

Νίκη Ηρακλείου - Εθνικός Αστέρας 
Γήπεδο: Ηρακλείου - ώρα: 15.00

Β΄ Ε.Π.Σ.Μ - 4ος Όμιλος

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Δράση Αρδαμερίου 
Γήπεδο: Ανοιξιάς - ώρα: 11.30
Ποντιακός Πολυδενδρίου - Εθνικός Λαγυνών 
Γήπεδο: Πολυδενδρίου - ώρα: 11.30
Διγενής Κρυονερίου - ΑΕ Αγ.Γεωργίου 
Γήπεδο: Κρυονερίου - ώρα: 15.00
Άρης Ξηροποτάμου - Άρης Καβαλαρίου 
Γήπεδο: Ξηροποτάμου - ώρα: 11.30

Γ΄ Ε.Π.Σ.Μ - 4ος Όμιλος

Δόξα Γερακαρούς - ΠΑΟ Καρτερών 
Γήπεδο: Γερακαρούς - ώρα: 11.30

 

ΒΟΛΛΕΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 03 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2018

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΓΣ Ένωση Ελασσόνας – ΑΣΚ Λαγκαδά Γήπεδο: Κλειστό Γυμναστήριο Ελασσόνας - ώρα: 18:00

Ακολουθήστε μας στο FB
 

Ο ιστότοπός μας χρησιμοποιεί cookies για την καλύτερη πλοήγησή σας. Εφόσον χρησιμοποιείτε τις υπηρεσίες μας, συμφωνείτε με τη χρήση cookies.