ΒΟΛΛΕΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 13 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018

Α΄2 Ε.Ο.ΠΕ. – 2ος Όμιλος

Α.Σ.Κ. Λαγκαδά – Γ.Σ.Γ. Νίκη Αλεξανδρούπολης
Γήπεδο: Δ.Α.Κ. Λαγυνών - ώρα: 18.00

ΜΠΑΣΚΕΤ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 12 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018

Γ1΄ Ε.ΚΑ.Σ.Θ. – 2ος Όμιλος

ΑΕΣ Μετεώρων - ΑΣΚ Λαγυνών

Γήπεδο: Δημοτικό Γυμναστήριο Πολίχνης – ώρα: 21:30

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018

Β΄ ΕΘΝΙΚΗ Ε.Ο.Κ. – 2ος Όμιλος

Ερμής Λαγκαδά – Φίλιππος Βέροιας

Γήπεδο: Δημοτικό Γυμναστήριο Λαγκαδά – ώρα: 17:00

Γ1΄ Ε.ΚΑ.Σ.Θ. – 2ος Όμιλος

Προοδευτική - ΑΣΚ Λαγκαδά
Γήπεδο: 25ο Δημοτικό Σχολείο Θες/νίκης - ώρα: 20.00

 

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΣΑΒΒΑΤΟ 13 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018

Α’ Ε.Π.Σ.Μ. - 2ος Όμιλος

ΑΕ Φιλύρου - ΠΑΟ Ξυλούπολης 
Γήπεδο: Φιλύρου - ώρα: 16.30Παύλος Μελάς - Ελλήσποντος Κριθιάς 
Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 16.30

Β΄ Ε.Π.Σ.Μ – 4ος Όμιλος

Ηρακλής Μοδίου - Δράση Αρδαμερίου 
Γήπεδο: Μοδίου - ώρα: 16.30

Άρης Καβαλαρίου - ΑΕ Αγ.Γεωργίου 
Γήπεδο: Καβαλαρίου - ώρα: 16.30

Γ΄ Ε.Π.Σ.Μ - 4ος Όμιλος

Δόξα Γερακαρούς - Μακεδών Ευόσμου 
Γήπεδο: Γερακαρούς - ώρα: 16.30

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΕΠΟ - 2ος Όμιλος

Άρης Παλαιοχωρίου - ΑΠΕ Λαγκαδά Γήπεδο: Παλαιοχωρίου - ώρα: 16.00Α΄1 Ε.Π.Σ.Μ

ΑΟ Καρδίας - Κεραυνός Κολχικού 
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 11.30

Εθνικός Σοχού - Αχιλλέας Τριανδρίας 
Γήπεδο: Σοχού - ώρα: 16.30

Μελιτέας - Ιάσων Αυγής 
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 16.30

Α΄ Ε.Π.Σ.Μ. - 2ος ΌμιλοςΜακεδονικός Ασκού - Απόλλων Ζαγκλιβερίου 
Γήπεδο: Ασκού - ώρα: 11.30

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - ΠΑΟΚ Σταυρού 
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 16.30

Μακεδονικός Λητής - ΠΑΟ Δορκάδας 
Γήπεδο: Λητής - ώρα: 16.30

Β΄ Ε.Π.Σ.Μ - 3ος Όμιλος

Νίκη Ηρακλείου - Αισχύλος Ωραιοκάστρου 
Γήπεδο: Ηρακλείου - ώρα: 16.30Β΄ Ε.Π.Σ.Μ - 4ος Όμιλος

Ποντιακός Πολυδενδρίου - Νέστωρ Όσσας 
Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 11.30

Διγενής Κρυονερίου - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς 
Γήπεδο: Κρυονερίου - ώρα: 11.30

Άρης Ξηροποτάμου - Εθνικός Λαγυνών 
Γήπεδο: Ξηροποτάμου - ώρα: 11.30

Δόξα Ασσήρου - Δάφνη Ευαγγελισμού 
Γήπεδο: Ασσήρου - ώρα: 16.30


Γ΄ Ε.Π.Σ.Μ - 4ος Όμιλος

ΠΑΟ Καρτερών - Σάντος Πανοράματος 
Γήπεδο: Λευκοχωρίου - ώρα: 16.30

 

ΣΤΙΒΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 13 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018

Γ.Σ. Λαγκαδά

RUN – FUN για παιδιά 5 – 15 ετών αγωνίσματα με παιγνιώδη μορφή 
Γήπεδο: Δημοτικό Στάδιο Λαγκαδά - ώρα: 10.00 – 13:00

Ακολουθήστε μας στο FB
 

Ο ιστότοπός μας χρησιμοποιεί cookies για την καλύτερη πλοήγησή σας. Εφόσον χρησιμοποιείτε τις υπηρεσίες μας, συμφωνείτε με τη χρήση cookies.