ΜΠΑΣΚΕΤ

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 05 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018

Β΄ Ε.ΚΑ.Σ.Θ. – 1ος Όμιλος

Όλυμπος Δόξα Ασσήρου
Γήπεδο:
 Δημοτικό Γυμναστήριο Ελευθερίου -ώρα: 21.30

Γ1΄ Ε.ΚΑ.Σ.Θ. – 2ος Όμιλος

ΑΣΚ Λαγκαδά ΑΓ. Δημήτριος ΜΑΣ
Γήπεδο:
 Δημοτικό Γυμναστήριο Λαγκαδά -ώρα: 21.30

ΚΥΡΙΑΚΗ 07 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018

Γ΄ Ε.ΚΑ.Σ.Θ. – 2ος Όμιλος

ΑΣΚ Λαγυνών – ΑΣ Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων

Γήπεδο: Δημοτικό Γυμναστήριο Λαγυνών – ώρα: 20:00

 

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 06 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018

Α’1 Ε.Π.Σ.Μ.

Καμπανιακός - Κεραυνός Κολχικού 
Γήπεδο: Χαλάστρας - ώρα: 16.30

Α’ Ε.Π.Σ.Μ. - 2ος Όμιλος

ΠΑΟ Ξυλούπολης - ΠΑΟ Δορκάδας 
Γήπεδο: Ξυλούπολης - ώρα: 16.30

Απόλλων Ζαγκλιβερίου - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας 
Γήπεδο: Ζαγκλιβερίου - ώρα: 16.30

Β΄ Ε.Π.Σ.Μ - 3ος Όμιλος

Κεραυνός Αγίου Παύλου - Νίκη Ηρακλείου 
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 16.30

Β΄ Ε.Π.Σ.Μ – 4ος Όμιλος

Δράση Αρδαμερίου - Άρης Καβαλαρίου 
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 16.30

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 07 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΕΠΟ - 2ος Όμιλος
ΑΠΕ Λαγκαδά – ΠΑΟ Κουφαλίων 
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 16.00

Α΄1 Ε.Π.Σ.Μ

ΑΕ Ευόσμου - Ιάσων Αυγής 
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου - ώρα: 16.30

Εθνικός Σοχού - ΑΟ Καρδίας 
Γήπεδο: Σοχού - ώρα: 16.30

Α΄ Ε.Π.Σ.Μ. - 2ος Όμιλος

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - ΑΣ Νεάπολης 
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 11.30

Ελλήσποντος Κριθιάς - Ακρίτες Συκεών 
Γήπεδο: Λαγυνών - ώρα: 16.30

Β΄ Ε.Π.Σ.Μ - 4ος Όμιλος

Ποντιακός Πολυδενδρίου - Εθνικός Προφήτη 
Γήπεδο: Πολυδενδρίου - ώρα: 11.30

Εθνικός Λαγυνών - Δόξα Ασσήρου 
Γήπεδο: Λαγυνών - ώρα: 11.30

Νέστωρ Όσσας - Διγενής Κρυονερίου 
Γήπεδο: Περιβολακίου - ώρα: 16.30


Γ΄ Ε.Π.Σ.Μ - 4ος Όμιλος

Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - Δόξα Γερακαρούς 
Γήπεδο: Νέας Απολλωνίας - ώρα: 11.30

Βορράς Αμπελοκήπων - ΠΑΟ Καρτερών 
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων - ώρα: 13.30

 

ΒΟΛΛΕΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 06 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018

 

Α΄2 Ε.Ο.ΠΕ. – 2ος Όμιλος

Καβάλα - Α.Σ.Κ. Λαγκαδά
Γήπεδο: Δ.Α.Κ. Καλαμίτσας -ώρα: 19.30

 

Ακολουθήστε μας στο FB
 

Ο ιστότοπός μας χρησιμοποιεί cookies για την καλύτερη πλοήγησή σας. Εφόσον χρησιμοποιείτε τις υπηρεσίες μας, συμφωνείτε με τη χρήση cookies.