ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

Πρόγραμμα Αγώνων και Εκδηλώσεων 2 Μαρ-3 Μαρ 2018

ΜΠΑΣΚΕΤ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2 ΜΑΡΤΙΟΥ 2018

Β΄ Ε.ΚΑ.Σ.Θ. – 1ος ΟΜΙΛΟΣ

Δόξα Ασσήρου – Α. Σ. Ασβεστοχωρίου

Γήπεδο: Δημοτικό Γυμναστήριο Λαγκαδά - ώρα: 21.30

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 3 ΜΑΡΤΙΟΥ 2018

Β΄ ΕΘΝΙΚΗ Ε.Ο.Κ. – 2ος ΟΜΙΛΟΣ

Ερμής Λαγκαδά – Ίκαροι Σερρών
Γήπεδο: Δημοτικό Γυμναστήριο Λαγκαδά - ώρα: 17.00

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 4 ΜΑΡΤΙΟΥ 2018

Γ΄1 Ε.ΚΑ.Σ.Θ. – 2ος ΟΜΙΛΟΣ

Α.Σ. Πλατεία – Α.Σ.Κ. Λαγκαδά
Γήπεδο: Δημοτικό Γυμναστήριο Πυλαίας - ώρα: 16.45

 

Γ΄2 Ε.ΚΑ.Σ.Θ. – Β΄ – Β΄ ΦΑΣΗ ΑΝΟΔΟΥ

ΠΑΟΔ – Α.Σ.Κ. Λαγυνών
Γήπεδο: Δημοτικό Γυμναστήριο Φοίνικα - ώρα: 20.15

 

ΒΟΛΛΕΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 4 ΜΑΡΤΙΟΥ 2018

Α΄2 ΕΘΝΙΚΗ Ε.Ο.ΠΕ. – 2ος ΟΜΙΛΟΣ - 2ος ΥΠΟΟΜΙΛΟΣ

Ασκληπιός Τρικάλων - Α.Σ.Κ. Λαγκαδά
Γήπεδο: Δημοτικό Γυμναστήριο Τρικάλων - ώρα: 18.00

 

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΣΑΒΒΑΤΟ 3 ΜΑΡΤΙΟΥ 2018

Α΄ Ε.Π.Σ.Μ. – 2ος ΟΜΙΛΟΣ

Αστραπή Μεσαίου - Άρης Καβαλαρίου 
Γήπεδο: Μεσαίου - ώρα: 16.00

Α΄ Ε.Π.Σ.Μ. – 3ος ΟΜΙΛΟΣ

Δόξα Ασσήρου - Θύελλα Περιστερώνα 
Γήπεδο: Ασσήρου - ώρα: 16.00

Β΄ Ε.Π.Σ.Μ. – 3ος ΟΜΙΛΟΣ

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης - Νίκη Ηρακλείου 
Γήπεδο: Μακεδονικού (Βοηθητικό) - ώρα: 16.00

ΚΥΡΙΑΚΗ 4 ΜΑΡΤΙΟΥ 2018

Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ Ε.Π.Ο – 2ος ΟΜΙΛΟΣ

Νάουσα - ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο: Νάουσας - ώρα: 15.00

Α΄1 Ε.Π.Σ.Μ.

ΑΕ Ευόσμου - Κεραυνός Κολχικού 
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 16.00

Α΄ Ε.Π.Σ.Μ. – 2ος ΟΜΙΛΟΣ

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Ελλήσποντος Κριθιάς 
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 11.30

ΠΑΟ Δορκάδας - ΑΕ Φιλύρου 
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 12.00

Ιάσων Αυγής - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου 
Γήπεδο: Αυγής - ώρα: 16.00

 

Α΄ Ε.Π.Σ.Μ. – 3ος ΟΜΙΛΟΣ

Εθνικός Σοχού – Μακεδονικός Ασκού 
Γήπεδο: Σοχού - ώρα: 12.00

Β΄ Ε.Π.Σ.Μ. – 3ος ΟΜΙΛΟΣ

Εθνικός Λαγυνών - Κανονιέρηδες 
Γήπεδο: Λαγυνών - ώρα: 11.00

ΠΑΟ Καρτερών - Άτλας Αμπελοκήπων Μενεμένης
Γήπεδο: Λευκοχωρίου - ώρα: 16.00

Β΄ Ε.Π.Σ.Μ. – 5ος ΟΜΙΛΟΣ

Ποντιακός Πολυδενδρίου - Ηρακλής Μοδίου
Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 11.30

Νέστωρ Όσσας - Διγενής Κρυονερίου 
Γήπεδο: Όσσας - ώρα: 11.30

ΠΑΟ Ξυλούπολης - Δόξα Δρυμού 
Γήπεδο: Ξυλούπολης - ώρα: 15.30

Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Βρασίδας Βρασνών 
Γήπεδο: Ζαγκλιβερίου - ώρα: 16.00

Γ΄ Ε.Π.Σ.Μ. – 4ος ΟΜΙΛΟΣ

Δράση Αρδαμερίου - Αετός Άνω Σταυρού
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 16.00

ΑΟ Θράκης - Δόξα Γερακαρούς 
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 16.00

Ακολουθήστε μας στο FB